Jūsų Sveikata
Mūsų Prioritetas

Kas yra padologas?

Pėdos yra kūno pamatas, kuris neša visą mūsų svorį ir leidžia judėti tuomet, kai to reikia. Tačiau, dažnai mes pamirštame apie jų priežiūrą, net jei ji nereikalauja didelių piniginių ir laiko investicijų.

Visa tai prisimename tuomet, kai jau pasirodo pirmosios problemos. Būtent tuomet mes ieškome specialisto, kuris galėtų padėti atsikratyti pėdų skausmo, diskomforto ar estetinių pakitimų. Toks specialistas yra podologas - pėdų ir nagų ekspertas, kuris turi atitinkamą išsilavinimą ir licencijas atlikti įvairias pėdų priežiūros procedūras.

Podologas gali padėti išspręsti ne tik estetines, bet ir sveikatos problemas, o taip pat jas identifikuoti vos tik apžiūrėjus jūsų pėdas bei nagus.

Mūsų praktika

Pėdos nuolat atlieka svarbų vaidmenį, nes jų sveikata ir būklė daro lemiamą įtaka bendrai savijautai bei gyvenimo kokybei. Jų problemos dažnai liūdina ir vargina mus, trukdydamos mėgautis aktyviu gyvenimo būdu. Nagų grybelis, hiperkeratozė, įaugusių nagų komplikacijos, karpos, nuospaudos ir kitos bėdos gali tapti tikra kančia, jei į jas bus žiūrima atsainiai. Tačiau, nereikia leisti šioms problemoms apriboti Jūsų judesių ir gyvenimo malonumų.
Norėdami efektyviai spręsti įvairias pėdų ir nagų problemas, kviečiame išbandyti Nijolės Bendikaitės podologijos praktiką.

Tai yra vieta, kurioje jūsų pėdoms bus garantuojama aukščiausio lygio priežiūra!

Nijolės Bendikaitės Praktika

Nijolės Bendikaitės podologijos praktika – vieta, kurioje pėdoms ir nagams skiriame ypatingą dėmesį, siekiant klientams grąžinti galimybę kasdiene veikla užsiimti be jokių nepatogumų ar skausmo. Nijolė Bendikaitė yra aukščiausios kvalifikacijos podologijos specialistė, kurios ilgametė patirtis jai leidžia žaibiškai nustatyti klientų problemas ir parinkti efektyviausius jų sprendimo metodus. Užsidegimas ir meilė šiai sričiai leidžia mums pasiekti nepaprastus rezultatus sprendžiant ir palengvinant pėdų ir nagų problemas. 

Mūsų profesionalių specialistų komanda dirba su didžiule atsakomybe ir susitelkimu. Kiekvienas specialistas yra savo srities ekspertas, nuolat besitobulinantis savo sferoje tam, kad galėtų kiekvienam klientui pasiūlyti aukščiausios kokybės priežiūros procedūras, leidžiančias problemas pašalinti nedelsiant. Nijolės Bendikaitės podologijos praktika yra ne tik vieta, kur sprendžiamos įvairios pėdų ir nagų problemos. 

Galime pasiūlyti konsultacijas ir suteikti vertingos informacijos apie pėdų priežiūrą, avalynės pasirinkimą, higieną. Čia dirbantys specialistai pasižymi didžiule patirtimi, kuri garantuoja išsamų požiūrį į kiekvieną individualią situaciją. Šios konsultacijos padeda žmonėms geriau suprasti pėdų sveikatos svarbą ir tuo pačiu leidžia suvokti kaip reikėtų jomis rūpintis tinkamai, kad būtų išvengta įvairiausių problemų ateityje. 

Savo klientams visada akcentuojame, kad priežiūros stoka gali lemti rimtas komplikacijas, todėl ypatingas dėmesys ir ankstyvos prevencinės priemonės yra būtinos. Nijolės Bendikaitės podologijos praktika suteikia efektyvias ir išsamias sprendimo priemones įvairioms problemoms spręsti. 

Nesvarbu ar tai yra nagų grybelis, hiperkeratozė, įaugę nagai, karpos ar nuospaudos – čia specialistai atliks nuodugnią apžiūrą, nustatys diagnozę ir pasiūlys optimalius sprendimus, pritaikytus būtent jūsų problemai ir poreikiams. Mūsų komanda sudaro geriausi savo sričių specialistai, kurie dedikuoja savo žinias ir įgūdžius siekiant jūsų gerovės. Leiskite mums parodyti kaip profesionalumas, išskirtinis dėmesys ir aukštos kokybės pėdų priežiūros procedūros gali pakeisti jūsų kasdienybę neatpažįstamai!

Mūsų paslaugos

Konsultacija

Aukščiausios kvalifikacijos specialistai įvertins jūsų būklę ir sudarys gydymo planą

Laboratoriniai tyrimai

Bendradarbiaujame su SYNLAB laboratorija

Saugus aparatinis pedikiūras

Pagal Dieter Baumann metodiką

Įtrūkusios odos pėdų priežiūra

Saugus aparatinis pedikiūras

Prakaituojančių pėdų priežiūra "Atleto pėda"

Saugus aparatinis pedikiūras ir kosmetikos parinkimas

Ortozai

Silikoniniai ortezai (ortozai) naudojami apsaugai, sumažinti spaudimą, profilaktikai, iškreiptų pirštų korekcijai ir siekiant užkirsti kelią didesnėms deformacijoms

Pažeistų nagų protezavimas

Estetinis nagų tvarkymas

Titano sąsagos tvirtinimas

Titano sąsagos tvirtinimas deformuotiems nagams

Nuospaudų šalinimas

Nuospaudų šalinimas, aparato ir žnyplučių pagalba

apie
0
procentų žmonių kamuoja įaugęs nagas
apie
0
procentų suaugusiųjų kamuoja nagų grybelis
apie
0
procentų vyrų kamuoja „Atleto pėda“
apie
0
procentų visų žmonių kamuoja nuospaudos