NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 100€ visai kosmetikai, įrankiams ir aksesuarams!

Kursai ir seminarai


ARTĖJANTYS SEMINARAI


07.04

Kursai ir mokymai

Podologija yra mokslas, tiriantis pėdų ir nagų problemas. Jei norite išmokti šios srities subtilybių ir tapti profesionaliu podologu arba tobulinti savo žinias ir įgūdžius, tuomet siūlome registruotis į mūsų organizuojamus kursus bei seminarus, pritaikytus būtent jūsų poreikiams ir lygiui!

Siūlome jums platų kursų spektrą, kuris apima visus podologijos aspektus – nuo pagrindų iki pažangiausių technikų. Mūsų kursai ir seminarai yra sudaryti taip, kad atitiktų jūsų pageidavimus – galite rinktis pradinį, kvalifikacijos kėlimo arba individualų mokymą.

Kursuose jūs ne tik išgirsite teorinę medžiagą, bet ir pamatysite praktinius pavyzdžius ir procedūrų demonstracijas. Jūs taip pat galėsite patys parodyti savo žinias ir pademonstruoti įgūdžius su modeliais, kurie bus parinkti Jūsų mokymosi tikslams. Jei norite dirbti su jais, prašome mus apie tai informuoti iš anksto. Kursų metu turėsite galimybę užduoti visus savo klausimus ir gauti išsamius atsakymus iš mūsų kvalifikuotų dėstytojų.

Mokymų programa susideda iš šių temų:

Higieninis pedikiūras

Tai yra kursas, kuriame sužinosite kaip teisingai rūpintis pėdomis ir nagais, kaip atlikti higienos procedūras ir naudoti reikiamus įrankius bei priemones.

Įaugusių nagų problemos

Šio mokymo etapo metu sužinosite kaip nustatyti ir spręsti įaugusių nagų problemas, kaip naudoti tinkamas nagų žnyplutes ir kirpimo būdus, kaip klijuoti pleistrus ir kokiomis kitomis priemonėmis galima tvarkytis su šia problema.

Grybelis

Tai yra specialus kursas, kuriame sužinosite kaip diagnozuoti ir šalinti nagų grybelį, kaip naudoti specialią įrangą ir preparatus grybelio naikinimui bei kaip apsaugoti pėdas nuo grybelio užkrato.

Seminarai

Mūsų seminarai yra vedami Dieter Baumann – vieno iš labiausiai pasaulyje pripažintų podologų. Jo sukurta mokymų metodika apima ne tik teorinius, bet ir praktinius aspektus. Jis taip pat yra daugelio knygų ir straipsnių apie pėdų sveikatą ir nagų ligas autorius. 

Mūsų seminaruose galėsite išgirsti jo patarimus ir patirtį, taip pat pamatyti jo atliekamų procedūrų demonstracijas ir pavyzdžius kaip spręsti įvairiausias problemas.

Jei norite užsiregistruoti į mūsų organizuojamus kursus ir seminarus arba sužinoti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis telefonu arba el. paštu.