NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 100€ visai kosmetikai, įrankiams ir aksesuarams!

Įaugusio nago korekcija

Paslauga - Įaugusio Nago Korekcija

Įaugusio nago korekcija

Įaugusio nago korekcija yra procedūra, skirta spręsti įvairias įaugusių pėdų nagų susidarymo ir netinkamo augimo problemas. Ši paslauga yra skirta tiems, kurie patiria skausmą, nepatogumus ar kitus simptomus dėl netaisyklingai augančio ar jau įaugusio nago.

Podologas išsiaiškinta simptomus ir atlieka detalią nagų apžiūrą norėdamas identifikuoti įaugusio nago problemą. Ši diagnozė dažniausiai nustatoma kai nagas auga į odą, sukelia uždegimą, skausmą ir patinimą.

Jeigu esminė problema yra apleidžiama ir niekaip nesprendžiama, ši būklė gali būti labai nemaloni, nes kyla komplikacijos ir apribojamas paciento judėjimas. Įaugusio nago korekcijos procedūra atliekama kvalifikuoto podologo. Procedūros metu podologas švelniai pašalina įaugusį nagą arba išlygina jo paviršių, taip atitolindamas nagą nuo odos ir mažindamas skausmą bei uždegimą. Kai įaugimas yra sunkesnis arba pasikartoja nuolat, gali būti atliekamos gilesnės intervencijos, tokiomis kaip chirurginės ar lazerinės procedūros.

Specialistas, atsižvelgdamas į paciento būklę ir įaugusio nago sunkumą priima tinkamiausią problemos sprendimo metodą. Procedūra atliekama sterilioje aplinkoje ir yra visiškai saugi pacientui. Po įaugusio nago korekcijos pacientas jaučia palengvėjimą ir greitai patiria skausmo mažėjimą. Normalus nagų augimas atsistato ir pacientas gali grįžti prie savo įprasto kasdienio gyvenimo be jokio diskomforto. Svarbu suprasti, kad netinkamai prižiūrimi įaugę nagai gali sukelti komplikacijas.

Tai gali apimti ilgalaikį skausmą, uždegimą, infekcijas, randų susidarymą ar net rimtesnes estetines problemas, tokias kaip pūliavimas. Todėl siūlome nedelsiant kreiptis į mus, jeigu ši problema jus kamuoja jau ilgą laiką, tuo labiau – jeigu trukdo atlikti kasdienines užduotis.