NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 100€ visai kosmetikai, įrankiams ir aksesuarams!

Paslaugos

Mūsų paslaugos

Konsultacija

Mūsų siūlomų konsultacijų metu siekiame kiekvienam klientui suteikti išskirtinį požiūrį ir rūpestingumą, siekiant suprasti ir spręsti įvairias kojų sveikatos problemas.

Nagų koregavimas

Nagų koregavimas yra procedūra, kuri padeda išspręsti nagų ir odelės problemas bei pagerinti jų sveikatą ir grožį.

Saugus aparatinis pedikiūras

Saugus aparatinis pedikiūras – tai podologinė procedūra, kuria siekiama atlikti profesionalią nagų ir odelių korekciją, prieš tai atsižvelgiant į jų būklę, kamuojamas problemas ir estetiką.

Ligos, traumos, deformacija

Nijolės Bendikaitės podologijos praktika yra skirta efektyviai identifikuoti, diagnozuoti ir spręsti įvairias pėdų ir rankų problemas.

Įaugusio nago korekcija

Įaugusio nago korekcija yra procedūra, skirta spręsti įvairius įaugusių pėdų nagų susidarymo ir netinkamo augimo problemas.

Nuospaudų šalinimas

Nuospaudos yra viena iš dažniausių pėdų problemų, sukeliančių diskomfortą ir skausmą. Tai yra pėdų trinties ir spaudimo rezultatas, kuris ilgą laiką veikia tam tikrą odos sritį.

Nagų grybelio šalinimas

Nagų grybelis, dar žinomas kaip onichomikozė, dažniausiai pasireiškia kaip infekcija nagų plokštelėje, kuriai būdingi nemalonūs simptomai, tokie kaip nagų susilpnėjimas, lūžinėjimas, gelsvas atspalvis, tankesnės tekstūros ar sulūžinėję nagai.

Hiperkeratozės šalinimo procedūros

Hiperkeratozės šalinimo procedūros yra viena iš daugelio mūsų siūlomų paslaugų, kuri skirta efektyviai ir saugiai pašalinti odos sustorėjimus.