NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 100€ visai kosmetikai, įrankiams ir aksesuarams!

Nagų korekcija

Paslauga - Nagų Korekcija

Nagų korekcija

Nagų korekcija yra procedūra, kuri padeda išspręsti nagų ir odelės problemas bei pagerinti jų sveikatą ir grožį. Tai yra ne tik estetinė, bet ir skausmą malšinanti paslauga, kurios metu naudojamos specialios priemonės ir technologijos, siekiant suteikti klientams maksimalų komfortą ir efektyvius rezultatus.

Ši procedūra yra skirta visiems, kurie nori turėti sveikus ir gražius nagus, o ir taip pat tiems, kurie kenčia nuo įvairių nagų ligų ar defektų. Podologas atlieka išsamią nagų ir odelės apžiūrą, nustato problemas ir pasirenka tinkamą problemos sprendimo būdą.

Koreguodamas nagus, specialistas gali pašalinti peraugusią odelę, sumažinti storą nagų plokštelę arba koreguoti nagų ilgį ir formą pagal paciento pageidavimus. Nagų koregavimas gali padėti įveikti tokias problemas, kaip įaugę nagai, jų deformacijos (skilinėjimas ar lūžinėjimas), nagų grybelis ir kitos infekcijos. Be to, reguliarus nagų koregavimas gali užkirsti kelią tolesniems jų pažeidimams ir gali ženkliai sumažinti diskomforto ar skausmo simptomus.

Jeigu norite atstatyti, palaikyti ir pagerinti savo nagų sveikatą ir estetiką, pasitikėkite Nijolės Bendikaitės podologijos praktika. Jau po pirmųjų korekcijos procedūrų galėsite grįžti į aktyvų ir sveiką gyvenimą be nagų sukeliamų suvaržymų ir rūpesčių!