NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 100€ visai kosmetikai, įrankiams ir aksesuarams!

Karjera

Karjera

Jei esate entuziastingas ir labai motyvuotas žmogus, kupinas ambicijų ir aistros bei norintis įnešti reikšmingą indėlį gerinant visuomenės sveikatą ir gerovę, kviečiame apsvarstyti galimybę prisijungti prie mūsų kolektyvo! Mes nuolat ieškome praktikantų, kurie pasižymi dideliu noru gilintis į podologijos sritį ir tapti kvalifikuotais ir kompetentingais specialistais. 

Podologija yra itin specializuota medicinos sritis, skirta detaliai tirti kojų ir nagų problemas, apimant prevenciją, diagnostiką ir visapusišką priežiūrą. Podologas, turėdamas reikalingas žinias ir klinikinį suvokimą, gali suteikti nepakeičiamą pagalbą asmenims, susiduriantiems su įvairiomis problemomis, tokiomis kaip pėdų skausmas, įtrūkę kulnai, įaugę nagai, grybelis, nuospaudos ir kt.

Pasirinkę mūsų kolektyvą, turėsite galimybę:

Mokytis iš profesionalų

Tapti mūsų komandos nariu reiškia turėti privilegiją mokytis iš patyrusių ir kvalifikuotų podologų, kurie ne tik puikiai supranta savo sritį, bet ir su dideliu užsidegimu dalinsis savo giliomis žiniomis ir patirtimi su jumis. Dalyvauti įvairiuose išsamesniuose mokymuose. 

Nijolės Bendikaitės podologijos praktika siūlo išsamius mokymo kursus, seminarus, specialiai sukurtus jūsų įgūdžių tobulinimui ir profesinių kompetencijų plėtojimui.

Gauti praktinės patirties

Pas mus dirbdami su įvairaus amžiaus klientais, įgysite neįkainojamos praktinės patirties, leidžiančios su pasitikėjimu ir tikslumu spręsti įvairias kojų ir nagų problemas.

Augti kaip profesionalas

Podologija yra ne tik įdomi profesija – ji suteikia daugybę karjeros galimybių šioje sparčiai augančioje srityje. Tapti mūsų komandos nariu reiškia pradžią specializuotai ir pelningai karjerai.

Bendradarbiauti su dinamišku ir rūpestingu kolektyvu

Mūsų darbo kultūra skatina bendradarbiavimą, naujų idėjų tyrinėjimą ir kūrybiškumo puoselėjimą, tokiu būdu sukuriant aplinką, kurioje jūsų iniciatyva ir kūrybiškumas gali kaip reikiant išaugti.

Išvengti nereikalingo streso

Suprantame, kad vos ne kiekviename darbe stresas yra gana dažnas palydovas. Užtikriname, kad galėsite mėgautis jaukia, šiuolaikiška ir svetinga darbo aplinka, sukurta tam, kad jaustumėtės kaip namie!

Jeigu mūsų pasiūlymas atitinka jūsų profesinius siekius ir norite prisijungti prie mūsų komandos, prašome užpildyti nurodytą prašymo formą ir pateikti išsamų jūsų gyvenimo aprašymą (CV). Su atrinktais kandidatais susisieksime asmeniškai ir susitarsime dėl oficialaus pokalbio.