NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 100€ visai kosmetikai, įrankiams ir aksesuarams!

Nuospaudų šalinimas

Paslauga - Nuospaudų Šalinimas

Nuospaudų šalinimas

Nuospaudos yra viena iš dažniausių pėdų problemų, sukeliančių diskomfortą ir skausmą. Tai yra pėdų trinties ir spaudimo rezultatas, kuris ilgą laiką veikia tam tikrą odos sritį. Nuospaudos dažniausiai susidaro ant pėdų padų, pirštų arba pėdų sąnarių srityje, ir gali būti vienpusės arba abipusės. Nuospaudų šalinimo procedūra suteikia efektyvų ir saugų būdą atsikratyti šios nemalonios problemos.

Mūsų specialistai, turintys ilgametę patirtį podologijos srityje, identifikuoja ir vertina nuospaudos atsiradimo priežastis bei jos poveikį pėdų sveikatai. Tai leidžia mums individualizuoti problemos šalinimo planą, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir būklę. Ši procedūra prasideda atidžiu pėdų tyrimu, siekiant nustatyti nuospaudos dydį, storį ir gilumą. Po to, naudojant specialius instrumentus, pašalinamas priekinės odos sluoksnis, kuris sukėlė nuospaudos atsiradimą. Procedūra atliekama steriliomis sąlygomis, užtikrinant maksimalią higieną ir saugumą. Nuospaudų ignoravimas gali sukelti įvairias komplikacijas.

Stiprus skausmas, kurį sukelia nuospaudos, gali pabloginti gyvenimo kokybę ir riboti judėjimo galimybes. Tokiu būdu susidaro ilgalaikė pėdų sąnarių ir kaulų apkrova, galinti sukelti sąnarių deformacijas ar netgi traumas. Be to, dėl nuospaudų poveikio kraujotakai, gali atsirasti kraujospūdžio ir kraujo apytakos sutrikimai. Po nuospaudų šalinimo procedūros klientai dažniausiai patiria didžiulį palengvėjimą ir malonumą vaikščiojant. Šalinant nuospaudas, pašalinamas skausmas, sumažinamas diskomfortas ir atkuriamas normalus pėdų funkcionalumas.

Mūsų tikslas yra suteikti jums galimybę vėl mėgautis tiek pėdų estetika, tiek ir gebėjimu be jokių problemų ir skausmų atlikti įprastas fizines kasdienes užduotis. Suprantama, kad kiekvieno žmogaus pėdų sveikata yra svarbi, todėl siekiame ilgalaikio rezultato, užtikrinant tinkamą pėdų priežiūrą ir problemų prevenciją.