NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 100€ visai kosmetikai, įrankiams ir aksesuarams!

Nagų grybelio gydymas

Paslauga - Nagų Grybelio Gydymas

Nagų grybelio gydymas

Hiperkeratozės šalinimo procedūros yra viena iš daugelio mūsų siūlomų paslaugų, kuri skirta efektyviai ir saugiai pašalinti odos sustorėjimus.

Hiperkeratozė yra patologinė odos būklė, kurios metu odos ląstelės pradeda gaminti per didelį keratino kiekį, sukeldamos tankaus ir storo plokštelinės formos odos sluoksnio atsiradimą. Jis gali sukelti skausmą ir nepatogumus vaikštant. Hiperkeratozė yra natūralus organizmo atsakas į mechaninį dirginimą arba spaudimą. Ji susidaro dėl perteklinio suragėjusio sluoksnio susikaupimo ant odos paviršiaus, formuojant kietą, pažeistą arba storą odos plotą. Tai gali būti labai nemalonus ir skausmingas simptomas, kuris gali trukdyti kasdieniams veiksmams ir judėjimui.

Podologas gali lengvai identifikuoti ir pašalinti hiperkeratozę vos pirmo apsilankymo metu. Procedūra prasideda išsamia paciento apžiūra, siekiant nustatyti hiperkeratozės pobūdį ir mastą. Kai ši problema yra identifikuota, podologas pradeda šalinimo procedūrą. Tai apima švelnų suragėjusio sluoksnio šveitimą, naudojant specialius įrankius. Taip pašalinama perteklinė suragėjusios odos sluoksnio dalis, paliekant odą švelnesnę ir mažiau pažeistą.

Procedūra paprastai yra neskausminga, tačiau kartais galima pajusti nedidelį diskomfortą. Būtina atkreipti dėmesį į hiperkeratozės šalinimo procedūros svarbą ir prevenciją. Podologas teikia pacientui patarimus ir rekomendacijas, kaip tinkamai prižiūrėti pėdas ir išvengti tolesnio suragėjusios odos sluoksnio susidarymo. Tai gali apimti patarimus dėl tinkamos pėdų priežiūros, higienos bei avalynės pasirinkimo.

Ši procedūra ir konsultacijos padės jums išvengti šios problemos pasikartojimo ateityje, o tai padės užtikrinti, kad pėdų skausmas ir diskomfortas niekaip nepaveiktų jūsų darbingumo ir įprastų kadieninių užduočių atlikimo.